Bramy garażowe - idealne dla Twojego samochodu

Brama garażowa to w praktyce największe wejście do Twego domu
Warto poświęcić dodatkową uwagę temu elementowi. Każde rozwiązanie poprawiające izolację akustyczną i cieplną jest warte rozważenia. Takie właśnie bramy znajdziesz na tej stronie.

Najważniejsze cechy Twojej nowej bramy to:
• izolacja termiczna i akustyczna
— panele są wyposażone w polimerowy uszczelniacz EPDM, który zapewnia im wytrzymałość mechaniczną i elastyczność w wysokich temperaturach. Dzięki temu między panelami nie pojawią się przerwy, co jest gwarancją wysokiego stopnia izolacyjności termicznej i akustycznej. Panele wypełnione są poliuretanową pianką, którą cechują wysokie właściwości termoizolacyjne. Grubość panelu ma kluczowe znaczenie dla odporności drzwi segmentowych na transfer ciepła. Wynika to z faktu, że skrzydło bramy stanowi ponad 80% ich struktury.

• doskonała stal
— profile prowadzące są wykonane ze stali wysokiej jakości.

• wysoka wytrzymałość zawiasów
— konstrukcja typu „obwód zamknięty ” zapewnia wysoką wytrzymałość zawiasów, wyklucza ich „odwijanie się” i przekrzywienie. Zawias pośredni wytrzymuje obciążenie na rozciąganie równe 7000N (715 kg). Materiał — stal nierdzewna (bramy garażowe serii Classic).

• dopracowany panel dekoracyjny
— powinien być odporny na wahania temperatur i wilgotności, oddziaływanie środków myjących i chemikaliów. Ważne są też właściwości antykorozyjne.

Opisz nam swoje potrzeby. Chętnie doradzimy »

Powrót »
Firma Handlowo-Usługowa
Mariusz Pawłowski
Adres: 33-100 Tarnów
ul. Kasprowicza 70
tel. (14) 629 44 29
sklep@oknapawlowski.pl
pn-pt: 8:00-16:30
sob: 8:00-12:00