O Firmie Okno na sukces

Gdy w Polsce pojawiła się – i stawała się coraz popularniejsza – stolarka PCV, byliśmy już doświadczoną firmą działającą w branży ogólnobudowlanej. Zdobyta wiedza oraz lata praktyki przydały się, gdy rozwijaliśmy nową, okienną specjalizację. Niedługo później okna plastikowe stały się naszym głównym produktem, a my zdobywaliśmy pozycję lidera dzięki ich wyjątkowej trwałości oraz wysokim standardom obsługi. Od czasu tamtych sukcesów minęło już ponad 10 lat, i ciągle się rozwijamy.

Od 2001 działamy jako Firma Handlowo-Usługowa Mariusz Pawłowski. Nasza oferta jest już o wiele większa niż dekadę temu, ale jak zawsze są to produkty najwyższej jakości; współpracujemy z zaufanymi i renomowanymi partnerami handlowymi posiadającymi odpowiednie atesty i certyfikaty. Doskonały produkt — to początek każdego udanego zlecenia. Gdy dodamy do tego przyjazną i indywidualną obsługę oraz fachowy montaż, staje się zrozumiałe, dlaczego tak często jesteśmy polecani.

Nasze produkty kupowane są na długie lata; w praktyce są to zakupy ‚na zawsze’. Dobrze rozumiemy, jak ważne są to decyzje, i na każdym etapie służymy całym naszym doświadczeniem. Tak działaliśmy od początku, i tak będzie wykonane również Twoje zamówienie. Możesz być tego pewien.

Z poważaniem,
Mariusz Pawłowski z zespołem

Powrót »
Firma Handlowo-Usługowa
Mariusz Pawłowski
Adres: 33-100 Tarnów
ul. Kasprowicza 70
tel. (14) 629 44 29
sklep@oknapawlowski.pl
pn-pt: 8:00-16:30
sob: 8:00-12:00