Żaluzje zewnętrzne – ochrona i wygoda

  Rolety doskonale izolują akustycznie i termicznie wnętrze domu, oprócz tego spełniając inną, równie ważną funkcję — zwiększają bezpieczeństwo mieszkańców, utrudniając wgląd z zewnątrz i stanowiąc dodatkową barierę ochronną. To coraz częstszy wybór naszych klientów. Oferujemy wiele różnych opcji i dostępnych systemów rolet.

  • Rolety — system adaptacyjny
  Przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy do wyboru dwa rodzaje skrzynek: skrzynki w systemie SK45 i okrągłe w systemie Owal.
  Szczególnie ta druga nadaje systemowi wyjątkowo estetyczny charakter; szczególnie dobrze sprawdza się przy nowoczesnych budynkach o niebanalnej architekturze. To rozwiązanie dla najbardziej wymagających.

  • Rolety — system podtynkowy Integro
  System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy (pokrywa rewizyjna i prowadnice) mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien. Elementy podtynkowe nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża — nie naruszają więc bilansu energetycznego budynku. W systemie Integro istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej zewnętrznie (lewoskrętnej).

  • Rolety — system nadstawny
  To bardzo popularne rozwiązanie, przydatne zwłaszcza w nowych budynkach. Roleta montowana jest do okna; następnie, okno z roletą jest montowane w otworze. Skrzynka oraz prowadnice w tym systemie są wykonane z PCV, pancerz pozostaje aluminiowy. Skrzynka po otynkowaniu pozostaje niewidoczna, zaś klapa rewizyjna znajduje się od środka pomieszczenia.

  Każdy dom jest tak bezpieczny jak całość rozwiązań, które w nim zastosowano. Żaden pojedynczy system nie wykona całej pracy, ale suma ich możliwości daje już odpowiednie efekty. Rolety same w sobie są tylko dodatkiem, ale lekceważyć ich nie warto. To właśnie taki skuteczny element większej całości, a przede wszystkim — doskonała ochrona prywatności.

  Opisz nam swoje potrzeby. Chętnie doradzimy »

  Powrót »
Firma Handlowo-Usługowa
Mariusz Pawłowski
Adres: 33-100 Tarnów
ul. Kasprowicza 70
tel. (14) 629 44 29
sklep@oknapawlowski.pl
pn-pt: 8:00-16:30
sob: 8:00-12:00