Żaluzje wewnętrzne – ozdoba i wygoda

Praktyczne i lubiane — przemawiają za nimi zarówno względy praktyczne, jak i estetyczne. Obecnie, żaluzje lub rolety różnego typu to niemal obowiązkowy element wyposażenia wnętrza. Ich najbardziej przekonujące zalety to:
• niskie koszty
• ogromny wybór materiałów, typów i kolorów
• łatwość montażu w wielu konfiguracjach
• ochrona prywatności
• ochrona przed słońcem
Wyjątkową cechą rolet będzie bardzo prosty, niemal nieinwazyjny montaż; z łatwością dobierzesz model i kolor żaluzji bądź rolety do stylu danego wnętrza. Oferta szeregu producentów i gama kolorów jest niemal nieograniczona.

Oferujemy – oraz montujemy – aluminiowe żaluzje poziome, montowane na oknie, do ściany lub sufitu, zależnie od wymagań technologicznych i wygody. Cała operacja trwa krótko, a zamontowany produkt jest praktycznie bezobsługowy. Żaluzje dostępne są w wielu szerokościach co sprawia że pasują do każdego okna. Oferujemy również żaluzje drewniane, szersze od metalowych; te tradycyjne możemy też malować szeroką gamą drewnopodobnych kolorów.

Rolety to jeden z najczęściej wybieranych systemów osłonowych okien. Ich największymi zaletami jest skuteczna ochrona oraz efektowny wygląd. Doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jak i we wnętrzach służbowych (biura, instytucje). Wykonywane z tkanin impregnowanych, dostępne są w bardzo dużej gamie kolorów, co ułatwia dopasowanie do stylu całego wnętrza. Mogą być montowane do ściany, sufitu lub za pomocą specjalnych uchwytów do ramy okiennej. Możliwe jest mocowanie bezinwazyjne, bez wiercenia w kwaterze. Dodatkowym elementem dekoracyjnym może być eleganckie zakończenie rolety falbaną.

Nowość
Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe, przeciwsłoneczne żaluzje plisowane. Mogą posiadać niemal dowolne kształty: prostokąt, trójkąt, trapez czy wycinek okręgu. Takie rolety bez problemu działają w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej. Montowane są na kwaterze okna, doskonale łącząc oryginalność wyglądu z praktycznymi zaletami użytkowania.

Opisz nam swoje potrzeby. Chętnie doradzimy »

Powrót »
Firma Handlowo-Usługowa
Mariusz Pawłowski
Adres: 33-100 Tarnów
ul. Kasprowicza 70
tel. (14) 629 44 29
sklep@oknapawlowski.pl
pn-pt: 8:00-16:30
sob: 8:00-12:00